Wypożyczalnia busów oraz biuro podróży

Po ukończeniu turystyki wiedziałam czym chcę się tak naprawdę zajmować. Podróże były moją wielką pasją i wiedziałam wszystko o ich organizacji. Również pewnego dnia zaczęłam szukać pracy.

Wypożyczalnia busów i podróże zagraniczne

wypożyczalnia busówMoim rodzinnym miejscem zamieszkania była Bydgoszcz i to tam chciałam zostać. Pewnego dnia pewne biuro podróżny zdecydowało się na zatrudnienie mojej osoby. To była dla mnie wielka szansa. Oczywiście moje doświadczenie i staże były bardzo imponujące. Inni kandydaci byli ode mnie słabsi i to mi zaoferowano pracę. Moim pierwszym zleceniem była organizacja wycieczki do Palermo. Było to miasteczko położone we Włoszech. Ja miałam wszystko dobrze zaplanować. Głównym celem naszych turystów był wypoczynek. Wynajem busów był bardzo drogi dlatego zdecydowaliśmy się na loty samolotem. One były po prostu bardziej komfortowe. Wszystko zaoferowała nam Lufthansa. Jej usługi były już przeze mnie sprawdzone. Również musiałam znaleźć jakiś transport w Palermo. Jedną z atrakcji było zwiedzanie zabytkowych budynków, które oferuje właśnie to miasto. Wypożyczalnia busów Bydgoszcz znajdowała się w samym centrum. Szybko podpisaliśmy kontrakt z przewoźnikiem. Taki przewóz osób zazwyczaj nie był dużym kosztem dla większej grupy. Także musiałam zaleźć coś dla naszych przewodników. Każde biuro ma swoje osoby w wielkim spisie. Ja sprawdzałam ich umiejętności i wykonywałam telefony. Największym wymogiem był język włoski. Musieliśmy na miejscu odwiedzić pozostałości murów rzymskich oraz bardzo okazały Pałac Normanów.

On rocznie przyciągał bardzo dużo chętnych. Ostatecznie całe moje działanie było bardzo udane. Dostałam nawet pochwałę od swojego szefa. Stwierdził, że bardzo dobrze zrobił oddając właśnie mi takie stanowisko.