Profesjonalne kufry do motocykli

Profesjonalne kufry do motocykli

19 stycznia, 2019 Handel 0
kufry Shad

Wybierając się w dalekie przeprawy swoim jednośladem musimy się wyposażyć w sprzęt, który pozwoli nam odciążyć plecy, a mimo to zabrać ze sobą wystarczającą ilość bagażu. W tym celu warto rozejrzeć się na rynku za pojemnymi kuframi posiadającymi mocowania boczne do motocyklu, by waga była zrównoważona. Poza tym należy także zwrócić uwagę na solidne wykonanie, które wpłynie na bezpieczeństwo przewożonych rzeczy, aby podczas wypadku kufry nie popękały.

Kufry montowane z boku

kufry ShadJednym z producentów oferujących sprawdzone rozwiązania jest firma SHAD. Hiszpański producent zajmuje się takimi akcesoriami motocyklowymi jak kufry, stelaże, torby i wiele innych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oferuje każdemu posiadaczowi jednośladów rozwiązania, które usprawnią i uprzyjemnią jazdę. Między innymi kufry Shad boczne regulujące i równoważące wagę całego ładunku, jakim zostaje obciążony motocykl. Najwyższa jakość ich wykonania idzie w parze z ceną, dlatego Shad jest tak bardzo ceniony wśród profesjonalistów. Akcesoria bagażowe są bardzo odporne na uderzenia oraz wodoszczelne, co sprawia, że nie trzeba się martwić o bagaż jadąc w trakcie deszczu. Maksymalna ładowność każdego kufra wynosi około 10 kg, co pozwala zabrać ze sobą na podróż wystarczającą ilość rzeczy. W niektórych modelach znajduje się wewnętrzna półka, która oddziela przestrzeń przewożonego bagażu.

kufry ShadKufry same w sobie nie są dużym obciążeniem, ich konstrukcja jest aerodynamiczna i wpływa na bezpieczeństwo pojazdu. System mocowania dopasowany jest zarówno do lżejszych, jak i cięższych jednośladów, co pozwala zachować stabilność w trakcie jazdy. Można dopasować je kolorystycznie pod swój motocykl, ponieważ producent oferuje wymienne pokrywy w różnych kolorach. Dbając o bezpieczeństwo zamontowano w nich zamek zamykany na kluczyk, który został dodatkowo dołączony do zestawu. W ofercie Shad można znaleźć również modele, które posiadają reflektory, ponieważ w mniejszych motocyklach mogą całkowicie zasłaniać światła hamowania. A tak kierowcy pojazdów osobowych z daleka mogą zauważyć szerokość motocykla, dzięki specjalnemu oświetleniu. W przypadku akcesoriów motocyklowych kufry są chyba najczęstszym zakupem.

Warto więc w nie zainwestować, jeśli mają posłużyć przez długi czas, a poza tym być bardzo ładowne. Shad dba o swoich klientów i zawsze znajduje coraz to lepsze rozwiązania, by jazda była bezpieczna, a waga motocykla zrównoważona. Każdy znajdzie więc wśród kufrów model dla siebie, zarówno pod względem wielkości, jak i pakowności.