Posezonowe wyprzedaże marki schubert i nolan

Wyprzedaż to hasło, na które szybciej bije serce niemal każdej kobiecie, jednak są wyjątki od tej reguły. Wyjątki te najczęściej zaczynają się w okolicach października a kończą na lutym. Co to za wyjątek? Wyprzedaż posezonowa dla motocyklistów. Dokładnie tak, motocykliści, to grupa ludzi, którzy na koniec sezonu zachowują się dokładnie jak kobiety przez cały rok.

Kask schuberth c3 pro w okazyjnej cenie

schuberth c3 proSzukają gdzie można byłoby znaleźć jakąś część, jakiś element ubioru po niższej cenie. Hitem w tej dziedzinie są oczywiście kaski motocyklowe. Tak na przykład można dostać kask nolan n104n czy kask z podobnej półki taki jak schuberth c3 pro w cenie o nawet kilkadziesiąt procent niższej! Tak, promocje na koniec sezonu motocyklowego są prawdziwe, ponieważ od lutego wchodzą nowe malowania, nowe kaski, wzory, które będzie trzeba od nowa sprzedać, a dodatkowo większość motocyklistów to mężczyźni, a tych ciężej wyprowadzić z równowagi pod względem emocji związanych z kupnem ubrań ? nawet motocyklowych. Ja osobiście na takiej wyprzedaży kupiłem sobie kas nolan n86, który jest dla mnie najlepszym kaskiem do ośmiuset złotych. Znajomy za to kupił buty alpinestars smx 6 w cenie o połowę niższą od normalnej! Co prawda cena ta była spowodowana tym, że miał nietypowy rozmiar i tylko z takiego rozmiaru buty zostały, jednak mimo wszystko połowa centy za takie buty! Dla mnie to szok. Wracając jednak do kasków, to uważam, że wybierając kask motocyklowy opłaca się zwrócić więcej uwagi na kaski motocyklowe nolan. Jest to co prawda subiektywna opinia, ponieważ sam posiadam, jednak również przyznam, że w stosunku do mojego poprzedniego kasku jest bez porównania lepszy.

Za oba wydałem bardzo podobną cenę, tylko właśnie jednego kupiłem na wiosnę z nowej kolekcji, a dzisiejszy nolan został kupiony we wrześniu, kiedy sezon już się zbliżał ku końcowi. Jak widać opłaca się kupować akcesoria motocyklowe podczas wyprzedaży, które są prawdziwymi okazjami, w przeciwieństwie do galeriowych wyprzedaży ?do 70%?, gdzie 70% zniżki jest chyba na torbę foliową.